3 YıL GARANTI! IBM uyumlu, 10GBASE-ZR SFP + alıcı-verici, 10G 1550nm 80 km LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM

Değerlendirmeler (0)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


2087.26

₺2 319.15


10G 1550nm 80 km çift LC konnektörü ile SFP + optik modül ve IBM equipemnts ile Uyumlu DDM fonksiyonu
ÜRÜN ÖZELLIKLERI çalışma veri hızı kadar 10.3 Gbps 1550 nmEML verici ve APD alıcı ortalama Çıkış Gücü: 0 ~ 5dBm alıcı Hassasiyeti:-24dBm mesafe SMF üzerinde 80 km kadar tek 3.3 V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüz dubleks LC Konnektörü Arabirim, sıcak Takılabilir MSA SFP + Şartname ile uyumlu SFF-8431 ile uyumlu IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR/ZW güç Dağılımı dahili Dijital Teşhis Fonksiyonu çalışma Vaka Sıcaklığı Standart: 0 ° c ile + 70 ° C EML verici ve APD alıcı
UYGULAMALAR
10GBASE-ZR/ZW
8G/10G Fiber Kanal diğer Optik Bağlantı
STANDART
SFF-8431 ve SFF-8432 için uyumlu
SFF-8472 ile uyumlu
IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR ve 10GBASE-ZW ile uyumlu
IEC 60825-1 ile uyumlu Sınıf 1 lazer göz güvenli
RoHS Uyumlu
ÜRÜN AÇıKLAMASı
SFP + ZR 1550nm vericiler olduğunu soğutmalı EML lazer ve APD fotoğraf-dedektörü alıcı tabanlı 10 Gigabit
SFP + telsiz, hangi iletmek için tasarlanmıştır ve tek modlu optik fiber üzerinden optik veri almak için link
uzunluk kadar 80km. 2-wire bir seri arabirim üzerinden Dijital teşhis fonksiyonları, belirtilen
SFF-8472, gerçek zamanlı erişim sağlayan cihaz işletim parametreleri gibi alıcı-verici sıcaklık, lazer
önyargı akım, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme gerilimi.
bizim Fabrika
sertifikalar
ambalaj
alıcı-verici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet
İpuçları dikkatlice okuyunuz
NAKLIYE
1. Biz dünya çapında tüm ülkelere mal gemi.
1.1 Biz Abd'ye Epacket ile ücretsiz nakliye sağlamak, daha az olmalıdır paketleri 2000 gram, teslimat süresi yaklaşık 7-20days.if paketin değeri USD200 fazla ise, vergi tahsil edilecektir.
1.2 Çin Post Kayıtlı Hava Posta da ücretsiz kargo, paketler 2000 gram daha az olmalıdır, bu nakliye yolu içinde tüm ana ülkelere teslim edebilir dünya, normalde teslim süresi 16 ~ 35 gün, Braizil hariç, o olacak 60 ~ 90days.
1.3 gibi uluslararası Express DHL, EMS, FedEx, UPS, TNT istek üzerine isteğe bağlıdır, maliyet alıcılar hesabı olacak. Biz bulmaya çalışacağız farklı konuma göre en iyi nakliye yolu yük kaydetmek için. nakliye maliyetleri hesaplanır ve parsel ağırlığı ve boyutu ile belirlenir.
2. Tüm vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır.
3. sorunsuz ürün almak için, hedef adresi ve irtibat numarası onaylayın lütfen ödeme yaptıktan sonra. teşekkürler!
4. bir nakliye isteği varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, ve biz sizi karşılamak için mutlu olurdu.
5. Braizil müşteriler Için, lütfen sırayla KDV numarası dahil bilgi, Siparişler gecikebilir KDV numaranızı yoksa.
5. Toplu Alıcı Ihale Öncesi bizimle irtibata geçiniz!
GARANTI
biz reklamı tüm söz optik alıcı-vericiler marka yeni ile yeni bileşenleri ve parçaları ve kesinlikle kullanmak asla eski ve yenilenmiş malzemeler. tüm optik vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testi yoluyla olmuştur. biz 3 yıl garanti sağlamak için sevkiyat tarihinden itibaren tüm optik vericiler.
Iade ve iade
eğer ürün ile memnun değilseniz (s) satın aldığınız, biz size iade zaman öğeleri geri gönderdi. biz vermek varsa tam iade öğeleri kendi orijinal durumuna.
ne BIZ KAYNAĞı
biz her türlü kaynağı uyumlu optik alıcı-verici modülleri, SFP dahil, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri. ürünlerimiz ile uyumlu Cisco, Ciena, H3C, HP, aşırı, dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei, vb.

Etiketler: Ucuz 3 YıL GARANTI! IBM uyumlu, 10GBASE ZR SFP + alıcı verici, 10G 1550nm 80 km LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM, Yüksek Kalite 3 YıL GARANTI! IBM uyumlu, 10GBASE-ZR SFP + alıcı-verici, 10G 1550nm 80 km LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Uyumlu IBM
Model Numarası SFP-10G-ZR
Marka Adı Opmedia
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)

Bir değerlendirme yazın

3 YıL GARANTI! IBM uyumlu, 10GBASE-ZR SFP + alıcı-verici, 10G 1550nm 80 km LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM

3 YıL GARANTI! IBM uyumlu, 10GBASE-ZR SFP + alıcı-verici, 10G 1550nm 80 km LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM

İlgili ürünler:

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺383.90
Satın 1 adet SFP ücretsiz olacak nakliye çin sonrası hava posta. Buy10pcs ücretsiz olacak DHL nakliye, FedEx, ups, EMS veya başka açık. Xfp-10g-er-40km, xfp, xfp, 10gbase-er, 1550nm, smf, 40km ürün özellikleri: * Destekler 9.95gb/s için 11.1gb/s bit hızları * bağlantı uzunluğu 40km * dubleks lc konektörü *
₺2 532.70
eğer sipariş önce tüm detaylar için lütfen bize ulaşın. yüksek Hassas Fiber Optik Konnektör Cleaver, Metal malzeme özellikleri ve Fonksiyonları: yüksek kaliteli fiber kesme bıçağı (FTTH soğuk kaynak için tavsiye, sıcak eriyik bağlantı tavsiye edilmez kullanımı için bu paragraf). basit bir işlem; tek çekirdekli
₺79.98
50 adet/grup Fiber optik kaplı tel koruma kutusu ısı borusu shrink koruyucu kılıf kaplı tel fiber optik kablo 2 in 2 out
₺132.23
10G 80 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm DWDM SFP + optik Alıcı-verici, IBM ekipmanları ile compatable ÜRÜN ÖZELLIKLERI dubleks LC konnektörü SFP + MSA ile uyumlu 802.3ae uyumlu 10GBASE-ZR uyumlu SFP + SFF-8431 ve SFF-8432. sıcak-takılabilir SFP ayak izi dahili dijital teşhis fonksiyonları 80 km maksimum Bağlantı
₺3 061.53
özellikleri: - düşük ekleme kaybı -yüksek geri dönüş kaybı - iyi tekdüzelik -çeşitli bölünmüş oranı -sigortalı fiber splitter -düşük PDL -çevre istikrarlı uygulamalar: yüksek hızlı iletişim sistemleri Fiber enstrümantasyon sistemi ve sinyal izleme CATV Sistemleri & Fiber Sensörler yerel
₺142.90
1.25 Gb/s 1310nm 10 km Tek modlu SFP Alıcı-verici CISCO uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI 1.25 Gb/s veri bağlantıları kadar FP lazer verici ve PIN fotoğraf-dedektörü 9/125 üzerinde 10 km kadar & mikro; m SMF sıcak-takılabilir SFP ayak izi dubleks LC/UPC tipi takılabilir optik arayüz düşük güç dağılımı
₺95.07
USD 49.98 /adet USD 56.98 /adet USD 61.99 /adet USD 71.99 /adet USD 76.99 /adet USD 96.99 /adet USD 104.98 /adet USD 139.98 /adet Fiber Optik Alet Kiti ürün Listesi: optik Güç Ölçer x1 FC-6S Fiber Cleaver x1 görsel Hata Bulucu 1 mw x1 CFS-2 Fiber Optik Kablo Stripper x1 FTTH
₺225.28
Zırhlı fiber patch kablo kablo, lc/pc-fc/pc, 3.0mm çap, Singlemode 9/125, dubleks, 3 metre Metal zırh, Güçlü mukavemet! Not: Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın. Teknik özellikleri: parametre birim Fc, sc, lc/zırhlı fiber patch kablosu St, mu MT-RJ,
₺133.30
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺393.50
Fiber optik eşleşen jel fiber optik hızlı konektörü, mekanik bağlantı konektörü özellikleri: Yumuşak, olmayan- yapışkan, su- engelleme, non- toksik ve zararsız ve köpüklü mantı bileşik şeffaf, berrak ve kolay akışı kırılma indisi aynı fiber optik azaltarak çıplak fiber optik konnektör
₺271.29
Orijinal Hua wei EPON OKT PX20 + SFP modülü, MA5680T Için MA5683T MA5608T okt, GPBD, EPSD, EPFD kurulu orijinal yeni Huawei EPON OKT PX20 + SFP modülü lütfen herhangi bir sorunuz varsa bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.
₺139.22